Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast

X Europejski Kongres Finansowy

Data publikacji: 2020-09-18

W związku ze zmianą formuły tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego mogą Państwo wziąć zdalny udział w debatach przygotowanych we współpracy z Partnerami i Patronami EKF.

Nowa koncepcja najbliższego Kongresu zakłada otwartą i bezpłatną transmisję wszystkich wystąpień i debat na dedykowanej platformie EKF znajdującej się na stronie internetowej Kongresu. Wszyscy zainteresowani programem EKF powinni dokonać bezpłatnej rejestracji TUTAJ

Proces rejestracji przekieruje Państwa do programu aktualizowanego na bieżąco oraz kanałów poszczególnych transmisji ze studiów nagrań. 

Głównym celem Kongresu jest debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego,  a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie  i po kryzysie.

Podczas ponad dwudziestu debat i wystąpień specjaliści rozmawiać będą m.in. o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości gospodarki po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.efcongress.com
 
Osoba kontaktowa: 
Lucyna Schoennagel
e-mail: poczta@gab.com.pl, tel. (58) 5244901

 

Data aktualizacji: 2020-10-12

Szybkie menu