Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast

Webinarium Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej "Projekt dyrektywy UE ws. raportowania przedsiębiorstw na temat zrównoważonego rozwoju"

Data publikacji: 2021-10-22

Uprzejmie informujemy, że Ministerstwo Finansów i Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizują w dniu 29 października 2021 r. warsztat on-line "Projekt dyrektywy UE w sprawie sprawozdawczości przedsiębiorstw na temat zrównoważonego rozwoju". Webinarium odbędzie się w godzinach 10.00-13.00, a podczas jego trwania zostanie zaprezentowany projekt dyrektywy UE w sprawie sprawozdawczości przedsiębiorstw na temat zrównoważonego rozwoju, zostanie przedstawiona informacja dotycząca stanu prac nad Europejskimi Standardami Raportowania na temat zrównoważonego rozwoju, odbędzie się dyskusja na temat tego dlaczego raportowanie niefinansowe/raportowanie na temat zrównoważonego rozwoju przez spółki jest ważne, a także przedstawiony zostanie temat raportowania niefinansowego w świetle zaleceń OECD w zakresie odpowiedzialnego prowadzenia działalności biznesowej. 


W warsztacie można wziąć udział śledząc transmisję na żywo na kanale YouTube MFiPR lub na Facebooku MFiPR. Nie jest wymagana rejestracja na to wydarzenie.  Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

Data aktualizacji: 2021-10-22

Szybkie menu