Ankieta Quo Vadis HR

Kategoria: 
Projekty SEG
02/09/2016

Polski rynek kapitałowy ma 25 lat. Jubileusz ten jest dobrą okazją do podsumowań i analiz przekrojowych. Jak zmieniała się rola HR w spółkach giełdowych na przestrzeni 25 lat? Co czeka HR w najbliższych latach? Jakie umiejętności, procesy oraz trendy są kluczowe dla funkcji zarządzania zasobami ludzkimi? Jak zmieniają się oczekiwania Zarządów w stosunku do HR? Na te i inne pytania daje odpowiedź badanie Quo Vadis HR realizowane wspólnie przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i międzynarodową grupę doradczą BPI Group.

Badanie jest już na zaawansowanym etapie, wnioski zapowiadają się bardzo interesująco. Ich namiastkę, podsumowującą dyskusję panelową podczas V Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG w kwietniu br., znajdą Państwo z załączonym dokumencie. Teraz pogłębiamy analizę ilościową badania. W tym celu, chcielibyśmy poprosić Państwa o wzięcie udziału w badaniu i o wypełnienie krótkiej ankiety. Jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minut. Wszyscy Respondenci otrzymają pełną wersję raportu Quo Vadis HR, który będzie dostępny w październiku br. Ankieta jest dostępna pod poniższym linkiem. Będziemy bardzo wdzięczni za jej wypełnienie do dnia 16 września 2016r. Zapraszamy do udziału w badaniu!

Ankieta Quo Vadis HR

W razie jakichkolwiek pytań, czy problemów technicznych zapraszamy do kontaktu: Piotr Mikrut (e-mail: piotr.mikrut@bpi-group.com, tel. +48 504 930 873).

 

Tagi: 
Ostatnia aktualizacja 02/09/2016
Podziel Się