Beata Górniak

beata_gorniak_small.jpgDyrektor Departamentu Polityki Personalnej, TAURON Dystrybucja S.A.

Doświadczony menadżer i praktyk zarządzania ludźmi. Od 14 lat w obszarze twardego i miękkiego HR. Specjalizuje się zwłaszcza w zakresie zarządzania kompetencjami, budowania relacji pracowniczych, planowania zatrudnienia i kosztów pracy, prowadzenia dialogu społecznego, wartościowania stanowisk pracy, zarządzania zmianą i budowania kultury organizacyjnej.

Wiedzę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi zdobyła pracując w dużych organizacjach międzynarodowych z branży handlowej a następnie energetycznej, gdzie odpowiadała za całokształt zagadnień personalnych, najpierw jako Kierownik ds. Polityki Personalnej i Prawa Pracy w Tesco Polska (2000-2008) później jako Dyrektor ds. Personalnych w Vattenfall Distribution Poland S.A. (2009-2011). Ukończyła szereg szkoleń z zakresu coachingu, procesu Assesment Center/ Development Center, rekrutacji i selekcji, zarządzania zmianą oraz zarządzania wynikami pracy.

Od 2012 roku pełni funkcję Dyrektora Departamentu Polityki Personalnej. Do jej zadań należy kształtowanie i realizowanie całościowej polityki personalnej w spółce zatrudniającej ok.10.000 pracowników.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Strategicznego Przywództwa, Ican Institute. Prywatnie mama Nataszy i wielbicielka dalekich podróży.

Ostatnia aktualizacja 21/03/2014
Podziel Się