Corporate Governance - Dobre Praktyki 2010

Relacja z wydarzenia: 

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Polski Instytut Dyrektorów oraz Martis Consulting miały przyjemność zaprosić na konferencję Corporate Governance - Dobre Praktyki 2010, która odbyła się w dniu 24 listopada 2010 roku na Sali Notowań warszawskiej GPW przy ul. Książęcej 4.

Opis

Organizatorzy
logo_gpw_small_thumb175.jpg logo_od_1993_thumb150.jpg logo_pid.jpg 
   logo_martis.jpg  

Giełda Papierów Wartościowych zorganizowała konferencję wspólnie z podmiotami posiadającymi status "EduPartner GPW Dobre Praktyki". Zgodnie z wynikami ankiety -  przeprowadzonej przez GPW nt. preferencji co do tematyki następnego spotkania - eksperci z PID i SEG wraz z zaproszonymi gośćmi omówili praktyczne zagadnienia związane z Walnymi Zgromadzeniami. Przedstawiciele Martis Consulting Sp. z o.o. zaprezentowali uczestnikom konferencji wyniki przeprowadzonego przez Martis badania na temat roli akcjonariuszy w budowaniu modelu ładu korporacyjnego spółek giełdowych. W trakcie konferencji Giełda podzieliła się z Państwem swoimi spostrzeżeniami w zakresie stosowania przez spółki nowych rekomendacji i zasad Dobrych Praktyk. Zaprezentowana została też statystyka dotycząca stosowania poszczególnych zasad.

Gościem specjalnym Konferencji był Maciej Lewandowski, Radca Minister przy Stałym Przedstawicielstwie Rzeczypospolitej Polskiej przy Unii Europejskiej. Pan Maciej Lewandowski przedstawił regulacyjne plany UE wobec ładu korporacyjnego.

Seminarium skierowane było głównie do prezesów, członków zarządów oraz członków Rad Nadzorczych w spółkach giełdowych.

Udział w konferencji był bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decydowała kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.corp-gov.gpw.pl.


Kontakt

Janusz Sochański
Dział Emitentów
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
tel. (22) 537 71 77

Agata Bednarczyk
Specjalista ds. Szkoleń i Konferencji (SEG)
tel. (22) 692 49 45
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

Zdjęcia dla wydarzeń: 
Ostatnia aktualizacja 24/10/2014
Podziel Się