CSR w finansach – jakie wyzwania czekają branżę w 2016?

Kategoria: 
Patronaty SEG
19/02/2016

Jakie wyzwania stoją przed biznesem, a w szczególności przed branżą finansową w 2016? Na jakie kwestie związane ze zrównoważonym rozwojem inwestorzy powinni zwrócić szczególną uwagę? Na te pytania odpowiada najnowszy raport przygotowany przez firmę doradczo-edukacyjną CSRinfo - Annual CSR Outlook 2016.

Na oficjalne wydarzenie ogłaszające czwartą już edycję Annual CSR Outlook zapraszamy
9 marca (środa) o godz. 10.00 do restauracji DwieTrzecie przy ul. Wilczej 50/52 w Warszawie.
W programie między innymi przegląd trendów i wyzwań globalnych w zakresie CSR, panel ekspertów o roli instytucji finansowych w kontekście zrównoważonego rozwoju oraz wywiad
z menedżerem ds. społecznej odpowiedzialności biznesu z Banku Zachodniego WBK na temat istoty prowadzenia działań CSR i ich znaczenia dla banku. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych objęło to wydarzenia patronatem honorowym.

Pomysłodawcą projektu jest firma doradczo-edukacyjna CSRinfo, jedna
z najbardziej doświadczonych firm na polskim rynku w zakresie edukacji i działań doradczych
w obszarze CSR.

Partnerem Strategicznym 4. edycji raportu jest Bank Zachodni WBK, od 2012 w portfelu spółek wchodzących w skład Respect Index na GPW, w 2015 roku po raz drugi opublikował raport CSR.

Partnerami honorowymi są: Związek Banków Polskich oraz Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Partnerami medialnymi są: odpowiedzialnybiznes.pl oraz proto.pl.

 

Wydarzenie jest bezpłatne. Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja na stronie www: http://annualcsroutlook2016.evenea.pl/

Tagi: 
Ostatnia aktualizacja 19/02/2016
Podziel Się