XIX Forum Rad Nadzorczych

Relacja z wydarzenia: 

Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz PwC mieli przyjemność zaprosić na XIX spotkanie organizowane w ramach Forum Rad Nadzorczych, które odbyło się 8 grudnia 2015 r. o godz. 17:00 w Warszawie.

Opis

Organizatorzy
logo_od_1993_thumb150.jpg gpw_pl_cmyk.jpg logo_pwc_small_thumb.jpg

Dalsze zmniejszanie dystansu pomiędzy rynkiem polskim i krajami Europy Zachodniej logo_frn_new_0.pngpozostaje nadal jednym z największych wyzwań dla polskich firm. Obecnie przedsiębiorstwa powinny stawiać przede wszystkim na podwyższanie jakości kapitału ludzkiego, mądrą współpracę lokalną i globalną, uczciwość i solidność w biznesie. Kluczowe znaczenie ma także intensyfikacja współpracy z sektorem wiedzy, jak również innowacyjność i nowe technologie, wspomagające międzynarodową ekspansję i budowę wizerunku Polski jako dynamicznie rozwijającego się kraju.

Ważną rolę w przygotowaniu firm do wykorzystania szans gospodarczych mogą odegrać profesjonalne rady nadzorcze, które wykonując swoje ustawowe obowiązki, działają również na rzecz rozwoju nadzorowanych przedsiębiorstw. O tym co polskiej i światowej gospodarce przyniesie nadchodzący rok oraz jak przygotować firmy na nowe wyzwania opowiedział prof. Witold Orłowski podczas kameralnej kolacji.

Spotkanie skierowane było do przedstawicieli Rad Nadzorczych spółek giełdowych.

Kontakt

Kontakt w sprawie Forum:

kopycka_pwc_1_thumb250.png
Katarzyna Kopycka

PwC
tel.: 519 507 510
e-mail: katarzyna.kopycka@pl.pwc.com

 

 
ab.jpg
Agata Bednarczyk

Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 692 49 45
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

 

Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:

Julia Baranowska
Specjalista ds. Współpracy z Emitentem
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 826 26 89
e-mail: julia.baranowska@seg.org.pl

Zdjęcia dla wydarzeń: 
Tags: 
Ostatnia aktualizacja 11/12/2015
Podziel Się