III edycja konferencji Capital Market Days

Kategoria: 
Patronaty SEG
06/03/2018

capital_market_days_logo.png

10 kwietnia 2018 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się III edycja ogólnopolskiej konferencji finansowej ,,Capital Market Days". Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Organizatorami wydarzenia są ogólnopolski magazyn finansowy Profit Journal oraz prestiżowe Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające nieprzerwanie od 1999 roku przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wydarzenie to niepowtarzalna możliwość spotkania uznanych ekspertów oraz przedstawicieli spółek odgrywających istotną rolę w kształtowaniu Przemysłu 4.0.

Tegoroczna odsłona konferencji skupiać się będzie na jego wpływie na gospodarkę i zmianach, jakie niesie automatyzacja tradycyjnych gałęzi przemysłu. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję dowiedzieć się jakie perspektywy na przyszłość dostrzegają przedstawiciele świata biznesu i jakie konsekwencje pociągnie za sobą rozwój szeroko pojętej komputeryzacji.

Projekt skierowany jest do studentów kierunków ekonomicznych, młodych przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych sektorem finansowym. Jest to niespotykana szansa do poszerzenia swojej wiedzy o rynku kapitałowym i poznania perspektyw, jakie nam oferuje. Tegoroczne wydarzenie jest trzecią odsłoną projektu, w którym do tej pory wzięło udział ponad 1200 uczestników.

Konferencja składa się z otwartych paneli dyskusyjnych oraz warsztatów dla wyselekcjonowanej liczby studentów szczególnie zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy finansowej. Prelegentami tegorocznej edycji ,,Capital Market Days" będą eksperci z dziedziny finansów oraz przedstawiciele spółek będących pod bezpośrednim wpływem Industry 4.0, a całość prowadzona będzie przez szanowanych dziennikarzy ekonomicznych.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, jednakże wymagana jest wcześniejsza rejestracja oraz pobranie biletu.

Formularz rejestracyjny wraz z informacją o biletach pojawi się około 3 tygodnie przed wydarzeniem na stronie internetowej konferencji http://capitalmarketdays.com/ oraz na fanpage'u na Facebook'u https://www.facebook.com/capitalmarketdays

Kontakt:
Patryk Belik - koordynator konferencji
e-mail: patryk.belik@capitalmarketdays.com , tel. (+48) 531 360 149

Szczegółowe informacje o konferencji dostępne są TUTAJ

Ostatnia aktualizacja 06/03/2018
Podziel Się