Kontakt do Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

ul. Nowy Świat 35/5A
00-029 Warszawa

e-mail: biuro@seg.org.pl

tel. +48 22 826 26 89
faks +48 22 892 90 91

NIP 525-15-64-435

mk_small.jpg

Mirosław Kachniewski
Prezes Zarządu

tel.  22 826 26 89
e-mail:  mkachniewski@seg.org.pl

piotr_biernacki_large.png

Kontakt w sprawie obowiązków informacyjnych:

Piotr Biernacki
Wiceprezes Zarządu

mob. 693 330 003
tel.  22 826 26 89
e-mail: piotr.biernacki@seg.org.pl

mr_130.jpg

Kontakt dla mediów:

Magdalena Raczek-Kołodyńska
Wiceprezes Zarządu

tel.  22 826 26 89 (wew. 17)
mob. 509 357 280
e-mail: magdalena.raczek@seg.org.pl

      rw.jpg


Robert Wąchała

Wiceprezes Zarządu


tel. 22 826 26 89 
e-mail: rwachala@seg.org.pl

 


Kontakt z biurem SEG:

Monika Żak
Specjalista ds. Administracji


tel.  22 826 26 89
mob. 506 083 400 

e-mail: biuro@seg.org.pl,
mzak@seg.org.pl


ab_0.jpg

Kontakt w sprawie
webinariów/konferencji/kongresów

Agata Bednarczyk
Manager ds. Konferencji

mob. 501 188 438
tel. 22 692 49 45 (wew.14)
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl
seminaria@seg.org.pl

 

 magda_c.jpg

Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:

Magdalena Cieciura
Specjalista ds. współpracy z Emitentem
 
mob. 512 588 425
tel.  22 826 26 89 (wew.18)
e-mail: magdalena.cieciura@seg.org.pl

       


Kontakt w sprawie regulacji:

Magdalena Chodorowska
Specjalista ds. Regulacji


mob. 573 097 754
tel. 22 826 26 89 ( wew.13)
e-mail: mchodorowska@seg.org.pl
regulacje@seg.org.pl

 

Ostatnia aktualizacja 03/02/2021
Podziel Się