MSSF w praktyce. Kluczowe aspekty zamknięcia roku oraz konsekwencje zmian w MSSF dla spółek giełdowych

Relacja z wydarzenia: 

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Deloitte byli gospodarzami konferencji pt. "MSSF w praktyce. Kluczowe aspekty zamknięcia roku oraz konsekwencje zmian w MSSF dla spółek giełdowych", które odbyło się dnia 13 stycznia 2010 r. w Sali Notowań warszawskiej GPW, ul. Książęca 4.

Opis

Organizatorzy
logo_gpw_small_thumb175.jpg logo_deloitte_thumb150.jpg logo_od_1993_thumb150.jpg

Dobiega końca rok 2009, który dla większości firm był czasem intensywnych zmagań z negatywnymi skutkami spowolnienia gospodarczego. Był to także rok istotnych zmian w obecnie stosowanych praktykach rachunkowości oraz standardach MSSF. By utrzymać zaufanie inwestorów, zarządy i służby finansowe spółek giełdowych muszą wykazać się sprawnością działania w warunkach ograniczonego zaufania do informacji finansowej oraz zwiększonych wymagań w zakresie przejrzystości sprawozdań finansowych, a także ich porównywalności.

Wychodząc na przeciw tym wyzwaniom, zaprosiliśmy Państwa do udziału w konferencji, podczas której eksperci firmy Deloitte przedstawili kluczowe kwestie związane z zamknięciem roku oraz zmiany w MSSF ważne z perspektywy spółek notowanych na giełdzie.

Uczestnicząc w konferencji zyskali Państwo okazję do bezpośredniej wymiany doświadczeń i poglądów z ekspertami i praktykami biznesu, jak również  mieli Państwo możliwość indywidualnych konsultacji konkretnych problemów z ekspertami firmy Deloitte.

Dodatkowo specjalnie dla uczestników konferencji przygotowaliśmy najnowsze publikacje nt. MSSF:

  •     Najnowsze wydanie książki „Praktyczny przewodnik po MSSF wraz z porównaniem z PSR”
  •     Uaktualniony wzór sprawozdania finansowego wg MSSF za 2009 rok
  •     Listę kontrolną ujawnień i wymagań w zakresie prezentacji sprawozdań finansowych wg MSSF.

Ufamy, że informacje uzyskane podczas konferencji pomogą Państwu właściwie i efektywnie przeprowadzić proces zamknięcia roku oraz ułatwią stosowanie MSSF w praktyce.

 

Konferencja przeznaczona była wyłacznie dla Członków SEG

 

Udział w seminarium był  bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decydowała kolejność zgłoszeń.   

 

Patroni

 

Patroni Medialni
logo_rzepa_thumb150.jpg parkiet_04_grudnia_2008_r_thumb150.jpg logo_bankier_thumb150.jpg
logo_prnews.jpg   logo_radiopin_thumb150.jpg
Zdjęcia dla wydarzeń: 
Ostatnia aktualizacja 07/08/2013
Podziel Się