Polityka prywatności

Korzystając z serwisu www.seg.org.pl akceptują Państwo opisane poniżej zasady polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w treści zasad. Zmiany mogą nastąpić w dowolnym czasie, a użytkownicy mogą, lecz nie muszą być o tym poinformowani.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, właściciel serwisu www.seg.org.pl, zobowiązuje się do należytej ochrony danych osób odwiedzających serwis.

Osobom korzystającym z serwisu www.seg.org.pl, zapewniamy maksimum anonimowości.
Informacje zbierane o użytkownikach wynikają z ogólnych zasad połączeń internetowych. Dane o użytkownikach zawarte w logach systemowych (np. adres IP) wykorzystywane są do celów statystycznych i nie są udostępniane osobom trzecim.

W przypadku korzystania z rejestracji w serwisie bądź newsletterze, użytkownik może być proszony o podanie swoich danych tj. imię i nazwisko, adres e-mail. Informacje te służą wyłącznie do komunikowania się między Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych a użytkownikiem serwisu i nie są udostępniane osobom trzecim.

Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których znajdują się odnośniki na stronie www.seg.org.pl, jest regulowana osobnymi postanowieniami.

Gromadzimy jedynie niezbędne informacje na Państwa temat, które pozwolą nam zaoferować wysoką jakość usług.

Ściśle stosujemy się do postanowień Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Ostatnia aktualizacja 07/07/2021
Podziel Się