Piotr Biernacki

piotr_biernacki.jpg

Piotr Biernacki posiada kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji na rynku kapitałowym. Specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu strategiami komunikacji spółek giełdowych. Zarządzał komunikacją oraz doradzał kilkudziesięciu spółkom notowanym na GPW, Euronext i OMX. Jest prezesem zarządu firmy doradczej NOBILI PARTNERS.

Wykładowca i trener, przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń dla zarządów i kadry menedżerskiej w zakresie relacji inwestorskich, komunikowania wyników finansowych, wystąpień publicznych oraz kontaktów z mediami. Juror w konkursie Złota Strona Emitenta organizowanym przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Wieloletni przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, wcześniej członek zarządu PSPR, członek Polskiego Instytutu Relacji Inwestorskich.

Prowadzi bloga drivingtrust.com, gdzie pisze o sprawach związanych z relacjami inwestorskimi, presentation design i komunikacją korporacyjną. Publikuje także cykliczne artykuły na łamach kwartalnika „Akcjonariusz”. Aktywny komentator polskiego rynku kapitałowego na Twitterze: @piotrbiernacki.

Kontakt:
Piotr Biernacki
Prezes Zarządu
NOBILI PARTNERS
m: +48.693.330.003
e: piotr.biernacki@nobili.pl
t: @piotrbiernacki

Ostatnia aktualizacja 16/09/2013
Podziel Się