Paweł Małkiński

pawel_malkinski_thumb150.jpg

Paweł Małkiński, Prezes Zarządu, Capital Market Solutions Group

Ekspert w zakresie obowiązków informacyjnych, w branży od 2006 r., a od 2012 r. właściciel firmy consultingowej „obowiązki-informacyjne.pl” świadczącej kompleksowe doradztwo w zakresie obowiązków informacyjnych na rzecz spółek publicznych. Na jego ponad ośmioletnie doświadczenie składa się stała współpraca z ponad 30 spółkami giełdowymi w tym m.in. z: ENEA S.A., TAURON S.A., KRUK S.A., PZU S.A., MIDAS S.A., SERINUS ENERGY S.A. (poprzednia nazwa KULCZYK OIL VENTURES), WIELTON S.A. i innymi.

Od stycznia 2006 r. do czerwca 2007 zatrudniony najpierw w Urzędzie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (KPWiG) a następnie po przekształceniu w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. W okresie ww. zatrudnienia pracownik, odpowiedzialnego z ramienia KPWiG/KNF za nadzór nad wykonywaniem obowiązków informacyjnych Wydziału Spółek Publicznych, będącego komórką organizacyjną odpowiednio Departamentu Informacji i Analiz (KPWiG) a następnie Departamentu Nadzoru Obrotu (KNF).

Zatrudniony od lipca 2007 r. do czerwca 2012 r. na stanowisku Dyrektora Działu Obowiązków Informacyjnych w firmie consultingowej posiadającej status Autoryzowanego Doradcy, wspierającej spółki głównie z rynku regulowanego w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych.

Wiodący Doradca ds. Obowiązków Informacyjnych w firmie „obowiązki-informacyjne.pl” oraz Redaktor Naczelny eksperckiego portalu: www.obowiązki-informacyjne.pl

Od maja 2015 r. Prezes Zarządu Capital Market Solutions Group Sp. z o.o., podmiotu świadczącego kompleksowe doradztwo prawno-ekonomiczne oraz usługi w zakresie wsparcia komunikacji giełdowej dla emitentów notowanych na GPW w Warszawie.

Wieloletni trener posiadający bogate doświadczenie jako prelegent licznych szkoleń poświęconych tematyce obowiązków informacyjnych w tym dedykowanych szkoleń prowadzonych dla łącznie ponad 100 spółek publicznych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


Ostatnia aktualizacja 20/11/2017
Podziel Się