Michał Bogacz

michal_bogacz_1.jpg

Michał Bogacz, Partner, Radca Prawny, Olesiński i Wspólnicy

Senior Manager w Olesiński & Wspólnicy, specjalizuje się w doradztwie prawnym związanym z prawem handlowym i prawem rynku kapitałowego.
Prawie 10-letnie doświadczenie Michała obejmuje w szczególności doradztwo dla wielu spółek publicznych notowanych na GPW w Warszawie oraz dużych przedsiębiorców z kapitałem polskim i zagranicznym.
Michał zajmuje się prowadzeniem projektów M&A, negocjowaniem umów i doradztwem obejmującym kształtowanie optymalnych modeli biznesowych klientów.

W ramach praktyki rynku kapitałowego doradzał spółkom publicznym w kształtowaniu polityk informacyjnych oraz na bieżąco doradza w kwestiach związanych z szeroko rozumianym raportowaniem giełdowym. 
Zrealizował projekty obejmujące m.in. wprowadzenie akcji spółek na giełdę (IPO i SPO), emisje obligacji, negocjacje umów inwestycyjnych wraz z pakietami zabezpieczeń, przekształcenia i połączenia spółek (w tym z udziałem spółek publicznych). Doradza również w zakresie bieżącej działalności gospodarczej klientów, głównie w zakresie prawa gospodarczego, z uwzględnieniem prawa podatkowego.

Autor szeregu publikacji oraz prelegent na wielu szkoleniach i konferencjach. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (prawo) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego (finanse i rachunkowość – studia podyplomowe). Od 2013 roku jest wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Ostatnia aktualizacja 20/08/2020
Podziel Się