Marta Murek

murekm_fotel_-_copy.jpg

Marta Murek, Associate, Adwokat, NGL Legal

Marta ma kilkuletnie doświadczenie w doradztwie związanym z prawem pracy, zarówno indywidualnym jak i zbiorowym. Potrafi przedstawić skomplikowane zagadnienia w zrozumiały i przystępny sposób.

Specjalizuje się w przygotowywaniu dokumentacji HR-owej nawiązującej i rozwiązującej stosunek pracy, aktów wewnątrzzakładowych, uczestniczyła też w dostosowywaniu zakładów pracy do wymogów bhp, jak również w postępowaniach związanych z nakładaniem kar porządkowych. Brała udział w projektach dotyczących zwolnień grupowych i sporów zbiorowych. Uczestniczyła w badaniach prawnych spółek (due diligence). W swojej pracy skupiała się też na dostosowywaniu dokumentacji HR-owej do wymogów RODO.

Marta doradzała klientom z branży logistycznej, wyrobów medycznych, przemysłu muzycznego, bankowości czy marketów budowlanych.

Jest autorką publikacji do Rzeczpospolitej i Dziennika Gazety Prawnej, w tym współautorką publikacji „Ochrona Danych Pracowników”.

Przed dołączeniem do kancelarii NGL Legal doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych polskich kancelariach - Raczkowski oraz Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak.

Kontakt:

T: +48 666 401 138

E: marta.murek@ngllegal.com

Ostatnia aktualizacja 26/03/2021
Podziel Się