Raportowanie niefinansowe w Polsce 2019

Kategoria: 
Patronaty SEG
01/03/2019

aa.jpg

12 marca 2019 roku odbędzie się konferencja „Raportowanie niefinansowe w Polsce”. Organizatorem konferencji jest CSRinfo. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych objęło patronat honorowy. Ocena praktyki raportowania niefinansowego i wyzwania komunikacji z inwestorami to dwa wiodące tematy już IV edycji konferencji.

Konferencja podsumowuje praktykę raportowania niefinansowego i zintegrowanego na polskim rynku, prezentuje trendy i standardy. To miejsce spotkań łączące zarówno specjalistów z sektora finansowego, relacji inwestorskich i CSR. To również przestrzeń na krótkie prezentacje, panele, dyskusje, inspiracje i to niebanalna okazja do networkingu.

Sprawdź czy wydarzenie jest dla Ciebie:
1.    Chcesz wiedzieć w jaki sposób komunikować dane niefinansowe inwestorom? Chcesz poznać oczekiwania inwestorów w tym zakresie?
2.    Chcesz poznać doświadczenia innych spółek w zakresie komunikacji z inwestorami i prezentacji danych niefinansowych?
3.    Chcesz poprawić swój warsztat raportowania i dowiedzieć się jak oceniana jest praktyka raportowania niefinansowego po pierwszym roku publikacji raportów niefinansowych pod rygorem Ustawy o rachunkowości?  Chcesz wiedzieć jak wygląda podsumowanie roku w tym obszarze?
4.    Jesteś bardzo zajętą osobą i nie masz czasu na całodzienne wydarzenia? To wydarzenie zorganizowane z myślą o Tobie, zaczyna się w godzinach popołudniowych i zamyka w maksymalnie 2,5 godziny.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program i rejestracja na stronie: http://raportowanieniefinansowe2019.csrinfo.org/

Relacja z zeszłorocznej, III edycji konferencji na kanale youtube organizatora: https://bit.ly/2S9nD8r

Kontakt do organizatora:
Agnieszka Lebieda
e – mail: agnieszka.lebieda@csrinfo.org
telefon: 577883384

Ostatnia aktualizacja 01/03/2019
Podziel Się