Symulacja e-WZA Zwykłej Spółki SA: Najprostsze zwyczajne walne sprawozdawcze (dodatkowy termin)
Opis
|
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych miało przyjemność zaprosić na Symulację e-WZA Zwykłej Spółki SA "Najprostsze zwyczajne walne sprawozdawcze", która odbyła się 20 kwietnia 2020 roku w godz. 12:00-13:30. Partnerem Technologicznym był Unicomp-WZA, natomiast Partnerem Merytorycznym był KMD.Legal.
Dokumenty na „WZA” są dostępne w zakładce "Materiały".
Była to powtórka e-WZA z dnia 9 kwietnia br. Nagrania z poprzednich e-WZA są dostępne na platformie SEGnet: www.segnet.org.pl.
DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
|
O kolejnych terminach e-WZA będziemy informować na stronie SEG.
Symulacja e-WZA Zwykłej Spółki SA skierowana była do wszystkich przedstawicieli spółek giełdowych należących do SEG, odpowiedzialnych za organizację i przebieg WZA.
Partnerzy
Partner Technologiczny | ||
![]() |
||
Partner Merytoryczny | ||
![]() |
Zaświadczenie
Każda osoba biorąca udział w symulacji otrzyma certyfikat potwierdzający jej udział. Certyfikaty generowane są systemowo, zapisywane na indywidualnym koncie użytkownika (jako plik pdf), a na adres e-mail uczestnika, każdorazowo wysyłana jest informacja o przyznananiu certyfikatu. Certyfikat zawiera poniższe dane: Imię i nazwisko uczestnika oraz tytuł i datę wydarzenia. |
Materiały
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z ZWZ:
Kontakt
Kontakt w sprawie Symulacji e-WZA:
Agata Bednarczyk
Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: 501 188 438
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl
Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:
Magdalena Cieciura
Specjalista ds. Współpracy z Emitentem
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 826 26 89
e-mail: magdalena.cieciura@seg.org.pl