V CEE Investment Conference

Kategoria: 
Patronaty SEG
25/10/2016

18 listopada 2016 roku odbędzie się V CEE Investment Conference, który został objęty patronatem Stowarzyszenia.

V CEE Investment Conference jest piątą edycją międzynarodowej konferencji inwestycyjnej organizowanej przez stowarzyszenia CFA z krajów Europy Środkowo-Wschodniej i CFA Institute. Konferencja miała do tej pory miejsce w Bukareszcie (2012), Moskwie (2013), Stambule (2014) oraz Kijowie (2015). W 2016 roku CEE Investment Conference po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Konferencja co roku gromadzi ponad 300 czołowych postaci i specjalistów z branży inwestycyjnej, zarządzających funduszami inwestycyjnymi, przedstawicieli międzynarodowych banków inwestycyjnych, ekonomistów, inwestorów i dziennikarzy. Wśród speakerów i panelistów corocznej CEE Investment Conference znajdują się najbardziej doświadczeni i szanowani praktycy i teoretycy rynków kapitałowych i światowej ekonomii, doradcy rządów największych państw świata.

Tegoroczna konferencja skupi się wokół następujących zagadnień:
•    Omówienie sytuacji gospodarczej, uwarunkowań makroekonomicznych dla rynków w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i wpływ polityki na inwestycyjną ocenę państw
•    Jak zarabiać na wojnach walutowych
•    Rekomendacje, wyceny, modelowe portfele
•    Wpływ wyborów prezydenckich w USA na gospodarkę i rynki finansowe w Regionie CEE
•    Czy warto słuchać rynkowych guru? Wystąpienie światowego inwestora Marca Fabera
•    Rola rynku długu: źródła finansowania średnich i dużych przedsiębiorstw

Partnerami Instytucjonalnymi konferencji są następujące organizacje: Giełda Papierów Wartościowych, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Izba Domów Maklerskich, Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych. Partnerem Strategicznym konferencji jest Fitch Ratings.

Dla pierwszych 10 osób ze spółek należących do SEG, które zarejestrują na konferencję do 10 listopada 2016 r., przewidziane są bezpłatne zaproszenia.
W celu skorzystania z zaproszenia prosimy o kontakt na adres: office@ceeconference.com

Konferencja odbędzie się w Hotelu Intercontinental Warszawa.

Szczegółowy program konferencji oraz rejestracja na wydarzenie dostępny jest pod adresem www.ceeconference.com

Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne podczas konferencji.

Ostatnia aktualizacja 25/10/2016
Podziel Się