Women in Finance

Kategoria: 
Patronaty SEG
18/10/2017

28 listopada 2017 roku odbędzie się konferencja Women in Finance poświęcona idei diversity. Organizatorem jest CFA Society Poland wspólnie z Izbą Zarządzających Funduszami i Aktywami. Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

"Women in Finance" to szeroko zakrojony projekt poruszający istotny z punktu widzenia organizacji problem aktywizacji kobiet w przestrzeni zawodowej oraz globalne spojrzenie na tematykę diversity w świecie finansów.

Konferencja Women in Finance to część projektu dotyczącego kobiet oraz kwestii diversity, którym CFA Society Poland zajmuje się od maja 2017 roku, organizując nieformalne spotkania dla kobiet. Organizatorzy skupią się nie tylko rynku polskim, Women in Finance ma charakter międzynarodowy ze względu na zapowiedziany udział gości z Europy, Kanady oraz Bliskiego Wschodu.

Konferencja stanowi mocny akcent w ramach cyklicznego projektu, dedykowana jest wszystkim finansistom - nie tylko kobietom - zgodnie z założeniem, iż płeć oraz rasa nie mają znaczenia, o ile rynek liczy się z polityką równych szans na rynku pracy. Dlatego organizatorom i partnerom będzie miło gościć zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Więcej informacji na temat konferencji pojawi się niebawem na stronie http://cfapoland.org/pl/.

Zapraszamy do udziału w ankiecie ( termin mija 17 listopada 2017 r.), której autorem jest CFA Society Poland przy wsparciu agencji rekrutacyjnej Antal, a patronem jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Badanie porusza następujące aspekty: aktywizacja kobiet w branży finansowej, bariery rozwoju zawodowego dla kobiet, poziom szczęścia i satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym wśród kobiet, stereotypizacja wśród uczestników rynku pracy i identyfikacja jej mechanizmów.

Link do ankiety znajduje się TUTAJ.

Wyniki badania zostaną zaprezentowane podczas konferencji 28 listopada 2017 roku.

Osoba kontaktowa

Monika Grabek Executive Director
e-mail: Monika.Grabek@poland.cfasociety.org

 

Ostatnia aktualizacja 18/10/2017
Podziel Się