X Europejski Kongres Finansowy Online

Kategoria: 
Patronaty SEG
29/05/2020

ekf_2020_online_large.png

W dniach 15-17 czerwca 2020 roku odbędzie się  X Europejski Kongres Finansowy Online. Patronem instytucjonalnym wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Celem Europejskiego Kongresu Finansowego jest otwarta debata na najbardziej aktualne i ważne problemy oraz wyzwania związane ze stabilnością, bezpieczeństwem i innowacyjnością sektora finansowego i gospodarki. Z powodu sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, a także aby kontynuować merytoryczną obecność Europejskiego Kongresu Finansowego w krajowej i międzynarodowej debacie o roli instytucji finansowych w niwelowaniu skutków kryzysu oraz w wychodzeniu z kryzysu, postanowiliśmy rozszerzyć formułę EKF 2020 o inicjatywę online.

W trakcie EKF online poruszone zostaną kwestie skupiające się na: kluczowych zagadnieniach dotyczących roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie odbudowy gospodarki, odpowiedzialności finansowej w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków.

Jubileuszowe dziesiąte spotkanie Europejskiego Kongresu Finansowego odbędzie się w Sopocie w dniach 12-14 października 2020.

Hasło przewodnie EKF online to: Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu

EKF online jest inicjatywą otwartą i bezpłatną.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać TUTAJ.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są pod adresem  https://www.efcongress.com/

Ostatnia aktualizacja 29/05/2020
Podziel Się