Zarządzanie ryzykiem w spółkach giełdowych - RELACJA Z SEMINARIUM

Relacja z wydarzenia: 

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Deloitte oraz Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem Polrisk miały przyjemność zaprosić na seminarium "Zarządzanie ryzykiem w spółkach giełdowych", które odbyło się w dniu 1 grudnia 2010 roku na Sali Notowań, GPW, ul. Książęca 4 w Warszawie.

Opis

Organizatorzy
logo_gpw_small_thumb175.jpg logo_deloitte_thumb150.jpg logo_polrisk_thumb175.jpg
  logo_od_1993_thumb150.jpg  

Spółki giełdowe są szczególnie narażone na występowanie różnego rodzaju ryzyk, a ponadto - z uwagi na konieczność wypełniania surowych obowiązków informacyjnych - wszelkie niekorzystne zdarzenia mają dla nich większe konsekwencje niż w przypadku spółek nienotowanych. Dlatego dla spółek giełdowych problematyka skutecznej identyfikacji, mierzenia i kontrolowania ryzyka jest szczególnie istotna. Seminarium miało na celu zapoznanie się z systemami zarządzania ryzykiem, mechanizmami identyfikacji ryzyka oraz specyfiką ryzyka w odniesieniu do spółek giełdowych. Przedstawione zostały również najlepsze praktyki zarządzania ryzykiem w różnych kontekstach.

Konferencja przeznaczona była dla osób zarządzających ryzykiem w spółkach giełdowych. W wydarzeniu mogli brać udział członkowie SEG oraz klienci Deloitte.

Udział w seminarium był bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decydowała kolejność zgłoszeń.


Patroni

Patron Medialny
  logo_investortv.jpg  

Kontakt

Agata Bednarczyk
Specjalista ds. Szkoleń i Konferencji
tel.: 501 188 438
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

Zdjęcia dla wydarzeń: 
Ostatnia aktualizacja 24/10/2014
Podziel Się