Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Anita Michel-Lelental

Zastępca Dyrektora Bankowości Korporacyjnej, HSBC Bank Polska

Anita Michel-Lelental

Zastępca Dyrektora Bankowości Korporacyjnej, HSBC Bank Polska

Anita Michel-Lelental, Zastępca Dyrektora Bankowości Korporacyjnej, HSBC Bank Polska

Anita Michel-Lelental w HSBC Bank Polska S.A. jest Zastępcą Dyrektora Departamentu Bankowości Korporacyjnej. Karierę zawodową rozpoczęła w Deutsche Bank Polska S.A. w departamencie finansowania strukturalnego. Następnie pracowała w banku ABN Amro. W latach 2002-2006 była kierownikiem wydziału zarządzania Grupy Kapitałowej TP w Telekomunikacji Polskiej zajmując się organizacją i optymalizacją finansowania tej Grupy, sprawowała też funkcję członka rady nadzorczej w Wirtualnej Polsce. W kwietniu 2006 roku dołączyła do grupy DNB jako dyrektor departamentu finansowania strukturalnego odpowiadając za rozwój banku w tym obszarze a następnie pełniła funkcję Z-ca Dyrektora Zarządzającego Pionem Bankowości Korporacyjnej.

Anita ukończyła Uniwersytet Gdański na wydziale Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz program Bankowość i Finanse na Haase Hogelschool w Holandii. Jest także absolwentką Harvard Business School Publishing.

Bank HSBC jest jedną z największych organizacji finansowo-bankowych na świecie. Wspiera polskie firmy chcące rozwijać swoją działalność na rynkach zagranicznych, a także zagraniczne firmy planujące ekspansję w Polsce. HSBC posiada biura w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu oraz Katowicach. Koncentruje się na świadczeniu usług finansowych i dzieleniu się wiedzą z polskimi firmami, w szczególności tymi z międzynarodowymi ambicjami.

Szybkie menu