Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Anna Kułach

Prezes Zarządu Radpol / Biegły Rewident, FCCA

Anna Kułach

Prezes Zarządu Radpol / Biegły Rewident, FCCA

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe i szeroką wiedzę w obszarze finansów, funkcjonowania przedsiębiorstw i kompleksowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. W 2008 roku uzyskała tytuł biegłego rewidenta (nr 11347), od roku 2011 posiada kwalifikacje ACCA. Posiada obszerną, ekspercką wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej połączoną ze zrozumieniem potrzeb biznesu, pozwalającą na budowanie i efektywną realizację strategii rozwojowych przedsiębiorstw. Przez wiele lat pracując w EY prowadziła projekty badania sprawozdań finansowych Spółek z różnych branż w tym jednostek zaufania publicznego.

Dzięki doświadczeniu zarówno w obszarze doradztwa, jak i w obszarze biznesu optymalizuje procesy zarzadzania oraz wdraża w przedsiębiorstwach rozwiązania pozwalające na uzyskiwanie najwyższych wskaźników efektywności. W swojej dotychczasowej karierze zajmowała się zarządzaniem i nadzorem w obszarach finansów, zakupów, IT i sprzedaży. Wielokrotnie prowadziła projekty restrukturyzacji finansowej w spółkach produkcyjnych i usługowych oraz zaangażowana była w budowanie i realizację długofalowych strategii rozwoju.

Od 2016 roku zasiada w Zarządzie Radpol S.A, od stycznia 2019 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki.

Nabytą wiedzę i doświadczeniem zdobytym w różnych branżach wspiera spółki poprzez zasiadanie w Radach Nadzorczych również Spółek notowanych.

Szybkie menu