Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Dariusz Deja

Dyrektor Sprzedaży i Dystrybucji Międzynarodowej, Grupa Adamed

Dariusz Deja

Dyrektor Sprzedaży i Dystrybucji Międzynarodowej, Grupa Adamed

Dariusz Deja z branżą farmaceutyczną związany od 20 lat. Jest absolwentem AWF Poznań - fizjoterapia oraz Akademii L. Koźmińskiego – nowoczesne zarządzanie łańcuchem dostaw. Zdobywał doświadczenie w Grupie Adamed na różnych poziomach struktury w Obszarze Operacji Komercyjnych. Pierwsze kroki w swojej karierze zawodowej stawiał jako przedstawiciel medyczny, a następnie jako kierownik zarządzający zespołem regionalnym. Kolejnym etapem rozwoju zawodowego było zarządzanie dużymi zespołami sprzedażowymi. W latach 2004-2006 stworzył w Grupie Adamed linię apteczną tworząc jednocześnie pierwsze standardy współpracy z aptekami i dystrybutorami.

Przełomowym etapem w karierze zawodowej było objęcie stanowiska Dyrektora Sprzedaży i Dystrybucji oraz możliwość rozwoju i zarządzania obszarem sprzedaży i dystrybucji w Grupie Adamed. Opracował i wprowadził innowacyjny w branży farmaceutycznej model współpracy, Grupa Adamed z dystrybutorami, oparty o VMI (Vendor Managment Inwentory) i koncentrujący się na współzarządzaniu procesami w ramach wspólnego łańcucha wartości.

W chwili obecnej na stanowisku Dyrektora Sprzedaży i Dystrybucji Międzynarodowej jest odpowiedzialny za tworzenie i implementację strategii dystrybucyjnej na pozostałych rynkach będących przedstawicielstwami Adamed Pharma S.A.

Szybkie menu