Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Gerard Karp

Partner kierujący zespołem Data Protection Cyber Security & Technology, DWF Poland

Gerard Karp

Partner kierujący zespołem Data Protection Cyber Security & Technology, DWF Poland

Gerard Karp, adwokat, Partner, kieruje praktyką Ochrony Danych, Cyberbezpieczeństwa oraz Technologicznego Compliance. Specjalizuje się w ochronie danych osobowych, IT i komunikacji elektronicznej.

Jego wieloletnie doświadczenie obejmuje kompleksowe doradztwo w zakresie różnorodnych i skomplikowanych aspektów na styku prawa Internetu, IT, prawa do prywatności oraz szeroko pojętego rynku cyfrowego. Gerard doradzał w ciągu ostatnich 15 lat największym krajowym i zagranicznym podmiotom w zakresie kluczowych projektów dotyczących ochrony danych osobowych, e-commerce, IT i rozwiązań chmurowych. Był odpowiedzialny za przeprowadzenie jednych z największych projektów implementacyjnych RODO w Europie Środkowo Wschodniej.

Konsekwentnie, przez szereg ostatnich lat Gerard jest wyróżniany w kategorii ochrony danych osobowych w najważniejszych międzynarodowych rankingach Chambers i Legal500. Został również uhonorowany tytułem lidera w dziedzinie ochrony danych osobowych w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej w 2021. Gerard jest także autorem szeregu publikacji i opracowań w tym zakresie.

Szybkie menu