Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Grzegorz Piliszek

Menedżer, EY

Grzegorz Piliszek

Menedżer, EY

Grzegorz Piliszek, Menedżer, EY

Grzegorz Piliszek w ostatnich latach koordynował prace zespołu, który przeprowadził ponad 300 analiz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w zakresie ubezpieczeń społecznych, kosztów wynagrodzeń, prawa pracy oraz tematyki BHP. Współpracował z przedsiębiorstwami i jednostkami z różnych branży, m.in. produkcyjnej, handlowej, transportowej, finansowej oraz służby zdrowia i szkolnictwa wyższego. Reprezentował z powodzeniem Klientów w postępowaniach przed organami kontroli (w szczególności PIP, ZUS) oraz sądami powszechnymi i administracyjnymi. Specjalizuje się również w obsłudze Klientów francuskojęzycznych oraz sprawach z elementami prawa francuskiego.

Nasz zespół składa się ze specjalistów m.in. z takich dziedzin jak doradztwo HR, prawo pracy, doradztwo podatkowe, audyt, doradztwo biznesowe, doradztwo transakcyjne. Dzięki temu oferujemy unikalne połączenie wiedzy i umiejętności praktycznych.

Posiadamy również szeroką bazę porównawczą gromadzoną przez biura EY na całym świecie. Dlatego możemy proponować klientom benchmarki ułatwiające podejmowanie optymalnych decyzji w zakresie możliwych rozwiązań HR. Korzystamy zarówno z narzędzi globalnych EY, jak i tych lokalnych - „szytych na miarę” i dostosowanych do potrzeb klientów.

Szybkie menu