Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Julia Trzmielewska

Aplikantka Radcowska Kancelaria GESSEL

Julia Trzmielewska

Aplikantka Radcowska Kancelaria GESSEL

Julia Trzmielewska, Aplikantka Radcowska, Kancelaria GESSEL

Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie rynku kapitałowego.

Posiada blisko dziesięcioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej spółek kapitałowych, w zakresie spraw korporacyjnych, transakcyjnych i inwestycyjnych. Opracowywała dokumenty korporacyjne, przygotowywała, negocjowała i opiniowała umowy handlowe (w tym szczególności umowy IT oraz umowy z zakresu prawa autorskiego), regulaminy i opinie prawne. Pracowała nad sporządzaniem prospektów emisyjnych oraz obsługiwała spółki publiczne w zakresie wykonywania obowiązków informacyjnych. Przeprowadzała również analizy due diligence na potrzeby transakcji kapitałowych oraz występowała przed sądami powszechnymi i organami administracyjnymi.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Studiowała również administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Socjologia. Od 2017 r. wpisana na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Autorka publikacji naukowych z zakresu m.in. rynków kapitałowych i prawa spółek, w tym współautorka publikacji „Kodeks spółek handlowych. Łączenie, podział i przekształcanie spółek. Komentarz”.

Szybkie menu