Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Justyna Kubicka-Daab

Partner Amrop

Justyna Kubicka-Daab

Partner Amrop

Justyna Kubicka-Daab jest Partnerem w warszawskim  biurze Amrop  i zajmuje się praktyką  Leadership & Assessment. Ma za sobą blisko 20-letnie doświadczenie, zarówno w obszarze doradztwa, jak i operacyjnego zarządzania zasobami ludzkimi.
Kierowała działem audytu menedżerskiego w Neumann Management Institute oraz zespołem Human Capital Advisory Services w Deloitte. Przez ostatnie pięć lat zajmowała stanowisko Dyrektora Personalnego w firmie Eurozet, grupie kapitałowej działającej na rynku mediów, zarządzającej pięcioma komercyjnymi stacjami radiowymi.

Justyna prowadziła złożone projekty doradcze dotyczące wszystkich aspektów zarządzania zasobami ludzkimi. Kierowała m. in. procesami ewaluacji, w których wzięło udział ponad 1200 menedżerów, przede wszystkim z obszaru bankowości, branży motoryzacyjnej oraz FMCG. Ponadto ma za sobą doświadczenie coachingu i wsparcia w procesie zmiany profesjonalnej dla kadry zarządzającej w wielu sektorach.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie następnie wykładała psychologię kliniczną i społeczną. Prowadziła także seminaria na temat modelowania i oceny kompetencji w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Szerokie, interdyscyplinarne rozumienie organizacji zdobyła dzięki studiom podyplomowym w zakresie analizy i rozwoju instytucji w Indiana University, Bloomington, pod kierunkiem Prof. Elinor Ostrom, laureatki Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii z roku 2009.
Przez kilka lat aktywnie uprawiała  zawód tłumacza, należąc do Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Oprócz biegłej znajomości angielskiego, zna francuski na poziomie komunikatywnym.

Szybkie menu