Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Łukasz Trochimiuk

Adwokat, Crido Taxand

Łukasz Trochimiuk

Adwokat, Crido Taxand

Łukasz Trochimiuk, Adwokat, Crido Taxand
Adwokat w  zespole postępowań podatkowych i sądowych w Crido Taxand, ekspert w dziedzinie prawa karnego i prawa karnego skarbowego. Reprezentuje klientów przed organami podatkowymi i administracyjnymi. Zapewnia aktywne wsparcie w trakcie kontroli i sporów podatkowych, doradza w kwestiach odpowiedzialności karnej skarbowej, a także reprezentuje klientów w postępowaniach karnych skarbowych.
Przez ponad dziesięć lat był związany z administracją publiczną, gdzie sprawował funkcję oskarżyciela skarbowego w jednym z największych urzędów skarbowych w Polsce, reprezentując urząd przed sądami w sprawach o przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe. Przez cztery lata kierował również pracami komórki ds. karnych skarbowych tego urzędu. Prowadził również liczne postępowania przygotowawcze w sprawach dotyczących najpoważniejszych przestępstw skarbowych, niejednokrotnie sięgających wielomilionowych uszczupleń podatkowych.
Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Prelegent podczas szkoleń z zakresu prawa karnego skarbowego zarówno dla pracowników administracji skarbowej, jak i dla podatników. Uczestniczył też w wielu konsultacjach na poziomie wojewódzkim oraz ministerialnym w tym obszarze. 

Szybkie menu