Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Mariusz Bonk

Dyrektor ds. Rozwoju, Kontekst HR International Group

Mariusz Bonk

Dyrektor ds. Rozwoju, Kontekst HR International Group

Mariusz Bonk, Dyrektor ds. Rozwoju, Kontekst HR International Group

Doświadczony trener, konsultant i coach. Był psychoterapeutą w Laboratorium Psychoedukacji. Prowadził zajęcia na Podyplomowym Studium Trenerów Grupowych organizowanym przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji. Absolwent „Akademii Strategicznego Przywództwa” ICAN Institute. Wykładowca w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.
Certyfikowany coach – absolwent międzynarodowej szkoły coachingu International Coaching Community. Posiada certyfikaty Success Insights® i Belbin® uprawniające do korzystania z tych metod w pracy szkoleniowo-doradczej i coachingowej.
Od ponad 20 lat współtworzy i prowadzi szkolenia, projekty konsultingowe oraz coachingi dla wyższej i średniej kadry menedżerskiej. Od 2004 roku dyrektor ds. rozwoju, członek zarządu i konsultant w Kontekst HR International Group. Jest autorem programów rozwojowych z zakresu m.in.: prezentacji i wystąpień publicznych, kierowania ludźmi, motywowania, wywierania wpływu, sprzedaży, negocjacji, coachingu, oceny pracownika, obsługi klienta, komunikacji i zarządzania stresem.
Więcej informacji na www.konteksthr.pl.


Szybkie menu