Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Marzena Łabędź

Radca prawny, Dyrektor Działu Prawa Pracy, Partner Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy

Marzena Łabędź

Radca prawny, Dyrektor Działu Prawa Pracy, Partner Kancelaria Sadkowski i Wspólnicy

Marzena Łabędź, Radca Prawny, Dyrektor Działu Prawa Pracy, Partner w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ, specjalista z zakresu prawa pracy. W trakcie praktyki zawodowej zyskała szerokie doświadczenie w sprawach związanych w szczególności z zatrudnianiem transgranicznym, przeprowadzaniem procesów zwolnień grupowych, współpracą pracodawców z partnerami społecznymi. Doradza jednym z największych pracodawców m.in. w branżach: bankowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, kolejowej, budowlanej, spożywczej. W latach 2013-2015 prawnicy kierowanego przez nią Działu Prawa Pracy z sukcesem reprezentowali klientów w około 300 toczących się przed sądami w całej Polsce procesach sądowych.

Zaangażowana również w działalność dydaktyczną – prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte oraz wykłady z zakresu prawa pracy, skierowane przede wszystkim do dyrektorów personalnych w największych firmach.

Autor artykułów publikowanych m.in. Studiach z zakresu prawa pracy i polityki społecznej wydawanych nakładem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współautor wydawnictw takich jak: „Dokumenty pracownicze. Wzory i komentarze” (red. nauk. K.W. Baran, Wolters Kluwer, Rok publikacji: 2014) oraz „Dokumenty w zatrudnieniu na podstawie pragmatyk służbowych. Wzory i komentarze" (red. nauk. K.W. Baran, Wolters Kluwer, Rok publikacji: 2015).

Szybkie menu