Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Michał Nowacki

Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Partner Wardyński i Wspólnicy

Michał Nowacki

Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Partner Wardyński i Wspólnicy

Michał Nowacki, Radca Prawny, Doradca Podatkowy, Partner w praktyce podatkowej, Wardyński i Wspólnicy

Zajmuje się doradztwem podatkowym w krajowych i międzynarodowych projektach transakcyjnych. Doradza przy transakcjach dotyczących udziałów lub akcji, przedsiębiorstw lub zorganizowanych części przedsiębiorstwa oraz nieruchomości. Bierze udział w projektach reorganizacyjnych obejmujących połączenia i przekształcenia spółek, jak również wydzielenie aktywów. Świadczy usługi doradztwa podatkowego w zakresie efektywnego finansowania lub jego restrukturyzacji.

Zajmuje się bieżącym doradztwem podatkowym obejmującym kwestie związane z podatkiem dochodowym od osób prawnych oraz osób fizycznych, podatkami transakcyjnymi i międzynarodowym prawem podatkowym oraz VAT. Prowadzi przeglądy podatkowe, w tym przeglądy typu due diligence.

Reprezentuje klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi.

Jest współautorem książki „Ryzyka prawne w transakcjach fuzji i przejęć” wydanej przez LexisNexis Polska we współpracy z kancelarią Wardyński i Wspólnicy (Warszawa 2013).

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie oraz Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Z kancelarią Wardyński i Wspólnicy współpracuje od 2008 r.

Szybkie menu