Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Mirosław Dudek

Change & Communications Global Lead w Mars Incorporated

Mirosław Dudek

Change & Communications Global Lead w Mars Incorporated

Mirosław Dudek, Konsultant, współpracownik BPI Polska

Od ponad 20 lat wspiera procesy transformacyjne i projekty restrukturyzacyjne w międzynarodowych i polskich organizacjach. Doświadczenie w zarządzaniu zmianą i komunikacji transformacyjnej zaczął zdobywać w latach dziewięćdziesiątych w roli dyrektora ds. HR i Komunikacji firmy Hanka S.A. Następnie przez kilka lat pracował w firmie Cap Gemini Ernst & Young odpowiadając za praktykę Communication & Mobilization. W tej roli wspierał m.in. takich klientów jak Polpharma, Vattenfall, Rieber & Son (w Polsce Delecta S.A.).

Ostatnie 14 lat spędził w firmie Mars, gdzie w kierowniczych globalnych i regionalnych rolach (w funkcjach HR i Corporate Affairs) odpowiadał za zarządzanie zmianą, zaangażowanie współpracowników i komunikację wewnętrzną.

Miał okazję w skali globalnej wspierać i zdobywać doświadczenie przy największej restrukturyzacji funkcji HR w Mars Incorporated, związanej z wprowadzeniem ustandaryzowanych procesów HR, jednolitego systemu IT i centrów usług wspólnych HR w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Europie.

Pracował w globalnych zespołach wdrażających nowe strategie biznesowe i organizację segmentową, restrukturyzujących organizacje regionalne i wprowadzających nowe systemy ocen, modele kompetencji i programy rozwoju pracowników.

Absolwent Programu MBA Executive Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois. Od 2016 roku posiada, aktywnie wykorzystuje i promuje certyfikat Prosci Change Management.

Szybkie menu