Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Natalia Mosur

Adwokat, Senior Manager, Olesiński & Wspólnicy

Natalia Mosur

Adwokat, Senior Manager, Olesiński & Wspólnicy

Kieruje zespołem zajmującym się kompleksową obsługą spółek i grup kapitałowych, szczególnie z kapitałem niemieckim.
Ma ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Wszechstronne kompetencje (w tym podatkowe) oraz doskonałe wyczucie biznesowe zyskała dzięki doradztwu na każdym etapie działalności przedsiębiorców - od wprowadzenia ich na rynek polski, przez uzyskanie pomocy publicznej, wsparciu w kształtowaniu i wyborze odpowiedniej struktury, przygotowaniu kluczowych dokumentów korporacyjnych i z zakresu prawa pracy, aż po doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu umów gospodarczych i prowadzenie sporów.

Od kilku lat koncentruje się przede wszystkim na doradztwie w zakresie prawa pracy i prawa korporacyjnego.
Doradzała wielu klientom (grupom kapitałowym) w zakresie wprowadzenia nowych podmiotów na rynek polski (w szczególności grupom z kapitałem niemieckim) - wspierając ich w wyborze optymalnej struktury (mając na uwadze przedmiot działalności, zapotrzebowanie, plany biznesowe) jak również przy jej wdrożeniu (założenie spółki, podwyższenie kapitału, przygotowanie umów spółek/ statutów i pozostałej dokumentacji wewnątrzkorporacyjnej).

Aktualnie wspiera klientów O&W we wdrożeniu zmian wynikających z największej nowelizacji KSH od 20 lat. Przeprowadziła szereg szkoleń na temat nowej roli Rad Nadzorczych, jak również szkolenie dot. nowych regulacji w zakresie prawa holdingowego dla spółek Skarbu Państwa. Wspiera klientów w dopasowaniu dokumentacji wewnątrzkorporacyjnej do nowych regulacji.

Absolwentka prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dodatkowo uzyskała tytuł Master of German and Polish Law (LL.M.) na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Szybkie menu