Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Cymcyk

Prezes Zarządu, Związek Maklerów i Doradców

Paweł Cymcyk

Prezes Zarządu, Związek Maklerów i Doradców

Doświadczony makler papierów wartościowych i analityk od ponad 8 lat bezpośrednio związany z rynkami finansowymi, w tym od 6 lat stały komentator sytuacji giełdowej i gospodarczej dla mediów ogólnopolskich i zagranicznych. Prelegent wielu konferencji poświęconych inwestycjom, a także trener prowadzący szkolenia z zarządzania portfelem inwestycyjnym, rynków kapitałowych, papierów wartościowych, makroekonomii, matematyki finansowej oraz aspektów psychologicznych inwestycji. W 2007 roku uzyskał licencję maklera papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego, a w 2013 roku międzynarodowy tytuł Chartered Financial Analyst przyznawany przez CFA Institute. Od 2008 roku członek Związku Maklerów i Doradców, w którym pełnił funkcje Członka Zarządu, Sędziego Sądu Dyscyplinarnego oraz Członka Komisji Rewizyjnej. Od 2014 rok Prezes Związku Maklerów i Doradców.
Z wykształcenia informatyk i matematyk, a z pasji przewodnik po rynkach finansowych, który na szkoleniach dla maklerów, analityków oraz doradców finansowych zgromadził już ponad 6 tysięcy osób.
Od 4 lat prowadzący autorski program DNA Rynków, w którym co tydzień na żywo omawia wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne ciekawostki. Autor Bloga DNA Rynków –  www.DNARynków.com

Szybkie menu