Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Małkiński

Prezes Zarządu, Capital Market Solutions Group

Paweł Małkiński

Prezes Zarządu, Capital Market Solutions Group

Paweł Małkiński, Prezes Zarządu, Capital Market Solutions Group

Ekspert w zakresie obowiązków informacyjnych, w branży od 2006 r., a od 2012 r. właściciel firmy consultingowej „obowiązki-informacyjne.pl” świadczącej kompleksowe doradztwo w zakresie obowiązków informacyjnych na rzecz spółek publicznych. Na jego ponad ośmioletnie doświadczenie składa się stała współpraca z ponad 30 spółkami giełdowymi w tym m.in. z: ENEA S.A., TAURON S.A., KRUK S.A., PZU S.A., MIDAS S.A., SERINUS ENERGY S.A. (poprzednia nazwa KULCZYK OIL VENTURES), WIELTON S.A. i innymi.

Od stycznia 2006 r. do czerwca 2007 zatrudniony najpierw w Urzędzie Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (KPWiG) a następnie po przekształceniu w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego. W okresie ww. zatrudnienia pracownik, odpowiedzialnego z ramienia KPWiG/KNF za nadzór nad wykonywaniem obowiązków informacyjnych Wydziału Spółek Publicznych, będącego komórką organizacyjną odpowiednio Departamentu Informacji i Analiz (KPWiG) a następnie Departamentu Nadzoru Obrotu (KNF).

Zatrudniony od lipca 2007 r. do czerwca 2012 r. na stanowisku Dyrektora Działu Obowiązków Informacyjnych w firmie consultingowej posiadającej status Autoryzowanego Doradcy, wspierającej spółki głównie z rynku regulowanego w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych.

Wiodący Doradca ds. Obowiązków Informacyjnych w firmie „obowiązki-informacyjne.pl” oraz Redaktor Naczelny eksperckiego portalu: www.obowiązki-informacyjne.pl

Od maja 2015 r. Prezes Zarządu Capital Market Solutions Group Sp. z o.o., podmiotu świadczącego kompleksowe doradztwo prawno-ekonomiczne oraz usługi w zakresie wsparcia komunikacji giełdowej dla emitentów notowanych na GPW w Warszawie.

Wieloletni trener posiadający bogate doświadczenie jako prelegent licznych szkoleń poświęconych tematyce obowiązków informacyjnych w tym dedykowanych szkoleń prowadzonych dla łącznie ponad 100 spółek publicznych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na kierunku prawo, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.


Szybkie menu