Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Piotr Bieżuński

Prezes Zarządu, NOBILI PARTNERS

Piotr Bieżuński

Prezes Zarządu, NOBILI PARTNERS

Piotr Bieżuński, Prezes Zarządu, NOBILI PARTNERS

Piotr Bieżuński - ekspert z kilkunastoletnim stażem w relacjach inwestorskich oraz organizacji transakcji, a także obowiązkach spółek publicznych i członków ich władz. Doradca w kilkudziesięciu transakcjach na rynku kapitałowym (m.in. IPO, SPO, emisje obligacji, M&A i obrona przed wrogim przejęciem).

Prezes Zarządu NOBILI PARTNERS Sp. z o.o., firmy doradczej wyspecjalizowanej w usługach doradztwa korporacyjnego, w tym w doradztwie transakcyjnym, akcjach promocyjnych publicznych emisji akcji i obligacji oraz relacjach inwestorskich. NOBILI zrealizował niemal sto projektów, świadcząc usługi zarówno dla spółek największych (blue chips), jak i małych i średnich (small&mid caps).

W początkach kariery zawodowej jako pracownik KPWiG (obecnie KNF) nadzorował spółki publiczne, gdzie współtworzył przepisy prawa papierów wartościowych, m.in. Rozporządzenie w sprawie informacji bieżących i okresowych (regulujące tzw. obowiązki informacyjne). Karierę kontynuował jako menedżer w spółkach giełdowych, m.in. koordynując projekty IPO. W ramach prowadzonej działalności edukacyjnej współpracował z Giełdą Papierów Wartościowych, Szkołą Główną Handlową, Ministerstwem Skarbu Państwa, Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych, Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidulanych, renomowanymi firmami szkoleniowymi i doradczymi oraz wieloma spółkami notowanymi i przygotowującymi debiut na GPW oraz rynkach Catalyst i NewConnect. Autor artykułów i opracowań eksperckich.

Szybkie menu