Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Rafał Rapala

Radca Prawny, Starszy Partner, Szef praktyki prawa korporacyjnego oraz rynków kapitałowych, Kochański & Partners

Rafał Rapala

Radca Prawny, Starszy Partner, Szef praktyki prawa korporacyjnego oraz rynków kapitałowych, Kochański & Partners

Rafał Rapala, Radca Prawny, Starszy Partner, Szef Praktyki Prawa Korporacyjnego, Kochański Zięba i Partnerzy

Doradza Klientom w wielu aspektach z zakresu prawa spółek, fuzji i przejęć, konfliktach właścicielskich w spółkach, projektów typu JV, restrukturyzacji właścicielskiej, finansowej i majątkowej z udziałem wielu stron. Specjalista w zakresie międzynarodowych transakcji handlowych, restrukturyzacji i upadłości, łączenia, nabywania spółek, projektów prywatyzacyjnych oraz konfliktami właścicielskimi w spółkach.
Doradzał przy wielu istotnych projektach przejęć oraz innych transakcjach z zakresu prawa spółek, w tym w projektach prywatyzacyjnych oraz sporach korporacyjnych. Doradca inwestorów zagranicznych w zakresie obsługi ich działalności oraz inwestycji w Polsce, w tym inwestycji bezpośrednich typu greenfield w specjalnych strefach ekonomicznych. Wśród jego Klientów są m.in.: przedsiębiorstwa z sektora dóbr szybko zbywalnych (FMCG), sektora spożywczego i napojów, środków masowego przekazu i reklamy, sektora chemicznego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego, kosmetycznego, militarnego, stoczniowego, zaawansowanych technologii, informatyki i nieruchomości, a także banki i instytucje finansowe.

Języki: polski, angielski.

Członkostwo: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.

Edukacja: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (Magister Prawa,1999).

Rekomendacje: Rafal Rapala jest prawnikiem rekomendowanym w dziedzinie Prawa Spółek i Prawa Handlowego przez Global Law Experts.

Jest także prawnikiem regularnie wyróżnianym przez PLC Which Lawyer, IFLR1000 oraz Legal 500 EMEA.

Szybkie menu