Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Rafał Świeżak

Partner Crido Business Consulting

Rafał Świeżak

Partner Crido Business Consulting

Rafał Świeżak, Partner, Crido Business Consulting

Rafał specjalizuje się w opracowywaniu, w ścisłej współpracy z zarządami firm, skutecznych strategii rozwoju biznesu oraz ich wdrażaniu. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zrealizował z sukcesem kilkadziesiąt projektów z zakresu doradztwa strategicznego, zarządzania kapitałem ludzkim i przeprowadzania zmian organizacyjnych. Jego podejście do planowania strategicznego łączy biznesowe elementy, takie jak: zwiększanie sprzedaży, podnoszenie efektywności i tworzenie innowacji z rozwojem menedżerów oraz kluczowych pracowników w firmie.

Rafał realizował projekty z zakresu planowania i wdrażania strategii dla firm z branż: finansowej, handlowej, BPO/SSC oraz usług profesjonalnych. Przygotował i przeprowadził wiele projektów rozwijających kompetencje pracowników w powiązaniu ze strategią biznesową firmy dla przedsiębiorstw z sektorów budowlanego, produkcyjnego, finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, FMCG oraz usługowego.

Rafał pracuje w branży szkoleniowo-doradczej od 1999 roku. Od 2004 roku pracował w House of Skills, gdzie  kierował zespołem konsultantów i pełnił funkcję partnera. W latach 2005-2009 był wiceprezesem zarządu House of Skills.

Rafał studiował na Uniwersytecie Warszawskim nauki społeczne i prawo. Ukończył podyplomowe studia psychoterapeutyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania.
Jest autorem licznych programów szkoleniowych.

Szybkie menu