Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast

Konkurs na najlepsze raporty CSR i zrównoważonego rozwoju - przedłużenie terminu przesyłania zgłoszeń

Data publikacji: 2021-08-11

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu na najlepsze raporty CSR i zrównoważonego rozwoju. 

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte od 15 lat. Jubileuszowa edycja konkursu stała się dla organizatorów również okazją do wprowadzenia nowej odsłony inicjatywy, startując pod zmienioną nazwą „Konkurs Raporty Zrównoważonego Rozwoju”. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych objęło konkurs patronatem. 

W Konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju (wcześniejsza nazwa: Konkurs Raporty Społeczne) przyznawane są nagrody za najlepiej sporządzone raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. To inicjatywa mająca na celu upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego, skierowana do firm i organizacji publikujących raporty ze swojej aktywności w tych obszarach. 

Do konkursu mogą zgłosić się wszystkie organizacje (m.in. przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, jednostki sektora finansów publicznych, jednostki administracji publicznej, szkoły wyższe) z siedzibą w Polsce, które wydały raporty w języku polskim obejmujące działania za rok 2020. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 16 sierpnia 2021 roku. Udział w konkursie jest bezpłatny. Publikacje należy zgłaszać poprzez stronę https://raportyzr.pl/.

Osoby do kontaktu: 

Menedżer projektu:
Tadeusz Joniewicz, mobile: 511 313 826, e-mail: tadeusz.joniewicz@fob.org.pl 

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Siarkiewicz, mobile: 669 510 483, e-mail: agnieszka.siarkiewicz@fob.org.pl 

Data aktualizacji: 2022-08-19

Szybkie menu