Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
SEG partnerem strategicznym „Pulsu Biznesu”
Termin:

26.09.2007

Miejsce:

Warszawa, hotel Intercontinental

Program:

Program dostępny wkrótce

Udział:

Fizycznie

Konferencja „Droga po kapitał": 27 września  2007 r., Warszawa, hotel Intercontinental. Celem piątej już konferencji "Droga po kapitał" jest  m. in. pomoc firmom w nawiązaniu kontaktów z instytucjami wspierającymi proces debiutu giełdowego oraz przekazanie przestronnej wiedzy na temat możliwości i źródeł pozyskiwania kapitału do dalszego rozwoju firm. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych jest partnerem Strategicznym konferencji.

W warunkach utrzymującego się wzrostu gospodarczego nasz rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny - pojawiły się nowe możliwości pozyskania kapitału dla polskich przedsiębiorstw.

Konferencja  pomyślana została jako źródło wiedzy dla potencjalnych debiutantów. Eksperci przedstawią proces przygotowania firmy do upublicznienia, zaprezentują atuty pozyskania kapitału z giełdy oraz pułapki na jakie mogą natrafić debiutanci.  Istotnym tematem spotkania będzie najnowsza oferta warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych NewConnect.

W programie nie zabraknie również informacji na temat dostępności funduszy unijnych oraz Private Equity.

Konferencja kierowana jest do  szefów małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych obecnie lub w najbliższej przyszłości pozyskaniem kapitału z rynku  oraz  kadry zarządzającej dużych firm, poszukującej partnerów biznesowych i nowych dróg rozwoju firmy. Wykładów i dyskusji z zainteresowaniem wysłuchają z pewnością eksperci z firm i instytucji finansowych: biegli rewidenci, prawnicy z kancelarii prawnych, przedstawiciele biur maklerskich, banków, firm public relations i investor relations oraz firm konsultingowych.

Gościem specjalnym konferencji będzie Prezes Vistula-Wólczanka Rafał Bauer. Temat jego wystapienia: Fuzje na rynku kapitałowym – korzyści dla spółek i akcjonariuszy – case study.

Data aktualizacji: 2021-07-12

Zobacz również:

Szybkie menu