Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Aleksandra Minkowicz-Flanek

Counsel, Dentons

Aleksandra Minkowicz-Flanek

Counsel, Dentons

Aleksandra Minkowicz-Flanek - radca prawny, specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa pracy, a także prawa korporacyjnego oraz prawa zamówień publicznych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, restrukturyzacji zatrudnienia, zwolnień grupowych, wynagrodzeń w sektorze bankowym oraz prawno-pracowniczych aspektów transakcji korporacyjnych. Ma doświadczenie w obsłudze klientów z sektora bankowego, spożywczego, motoryzacyjnego i zaawansowanych technologii. Negocjuje z przedstawicielami pracowników, współtworzy dokumentację transakcyjną, doradza w transgranicznych stosunkach prawno-pracowniczych.

Regularnie publikuje, występuje na konferencjach i prowadzi szkolenia dla naszych klientów w zakresie zagadnień związanych z prawem pracy. W oparciu o pozytywne opinie klientów oraz konkurencji Aleksandra jest rekomendowana w dziedzinie prawa pracy w Polsce w międzynarodowych rankingach prawniczych Chambers Europe 2013 oraz PLC Which Lawyer? 2012.

Aleksandra jest radcą prawnym od 2007 roku. Ukończyła Uniwersytet Warszawski (magister prawa, 1999) oraz Studium Podyplomowe Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim (2003).

Szybkie menu