Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Dawid Van Kędzierski

Associate Gide Loyrette Nouel

Dawid Van Kędzierski

Associate Gide Loyrette Nouel

Dawid Van Kędzierski, Associate, Gide Loyrette Nouel

Dawid Van Kędzierski jest prawnikiem w warszawskim biurze kancelarii prawnej Gide.
Specjalizuje się w prawie rynków kapitałowych i prawie spółek. Działał na rzecz emitentów i instytucji finansowych w związku z publicznymi i prywatnymi ofertami papierów wartościowych, w tym akcji, obligacji, czy warrantów subskrypcyjnych. Uczestniczył w znaczących transakcjach na rynku fuzji i przejęć, zwłaszcza w sektorze bankowym i na giełdzie. Doradzał także funduszom venture capital oraz spółkom portfelowym w związku z realizacją procesów inwestycyjnych. Posiada również doświadczenie w zakresie finansowania, operacji refinansowania oraz restrukturyzacji zobowiązań spółek znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.
Dawid jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również Centrum Prawa Angielskiego (British Law Centre) na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Uniwersytetem w Cambridge. Obecnie przygotowuje doktorat na temat transakcji lewarowanych (leveraged transactions) pod kierunkiem prof. Mariusza Goleckiego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
Przed dołączeniem do kancelarii Gide zdobywał doświadczenie zawodowe jako prawnik w kancelarii Greenberg Traurig, a wcześniej w kancelarii radcy prawnego.
Posługuje się biegle językiem angielskim.

Szybkie menu