Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Leszek Koziorowski

Wspólnik, Radca Prawny, Kancelaria GESSEL

Leszek Koziorowski

Wspólnik, Radca Prawny, Kancelaria GESSEL

Leszek Koziorowski, Wspólnik, Radca Prawny, Kancelaria GESSEL

Specjalizuje się w prawie papierów wartościowych i funduszy inwestycyjnych. Doradza m.in. przy publicznych i prywatnych emisjach akcji i obligacji, fuzjach i przejęciach spółek notowanych na giełdzie papierów wartościowych, tworzeniu i obsłudze domów maklerskich i funduszy inwestycyjnych, zajmuje się obsługą korporacyjną spółek publicznych, w tym także w zakresie obsługi organów i wykonywaniem obowiązków informacyjnych. Reprezentuje również klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach administracyjnych i sądowych związanych z funkcjonowaniem klientów na rynku kapitałowym. W kancelarii GESSEL kieruje działem prawa rynków kapitałowych.

Jest rekomendowany w rankingach kancelarii  prawnych dziennika „Rzeczpospolita” oraz magazynu „FORBES”. Jest on wskazany jako najlepszy doradca prawny w Polsce w zakresie prawa rynku kapitałowego i przygotowania spółki do wejścia na giełdę.
Również „Chambers Europe. Europe’s Leading Lawyers for Business” wymienia go w gronie liderów dziedziny rynków kapitałowych, określając go mianem utalentowanego i szanowanego prawnika – zdecydowanie należącego do elity.

Szybkie menu