Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Michał Rogatko

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Mostostal Zabrze S.A.

Michał Rogatko

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, Mostostal Zabrze S.A.

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Autor książki „Komunikacja między radą nadzorczą a zarządem w polskich spółkach giełdowych. Perspektywa członków rad nadzorczych”.
Absolwent SGH (Handel zagraniczny, a także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (Cele zrównoważonego rozwoju w strategii firmy). Uczestniczył również w kursach zawodowych w Stockholm School of Economics oraz Churchill College, Cambridge.

Członek Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu spółki Mostostal Zabrze. W poprzednich latach członek rad nadzorczych kilkunastu spółek giełdowych i niegiełdowych. Wcześniej piastował stanowiska menedżerskie, głównie w obszarze sprzedaży i marketingu.

Obok członkostwa w SEG, należy również do Stowarzyszenia Niezależnych Członków Rad Nadzorczych oraz inicjatywy Chapter Zero Poland.

Wykładowca i współpracownik w obszarze zarządzania strategicznego na Uniwersytecie Warszawskim oraz problematyki nadzoru korporacyjnego na Collegium Civitas i innych uczelniach.


 

Szybkie menu