Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Sośnicki

Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych, Aon Polska

Paweł Sośnicki

Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych, Aon Polska

Z firmą Aon związany od 1999 roku, początkowo odpowiedzialny za tworzenie i obsługę programów ubezpieczeniowych klientów korporacyjnych. W latach 2008-2017 był dyrektorem Departamentu Klientów Korporacyjnych, a w kwietniu 2017 roku objął stanowisko Dyrektora Departamentu Klientów Strategicznych.
Z branżą ubezpieczeniową jest związany od 1995 roku. Zdobywał wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania ryzykiem i ubezpieczeń licznych gałęzi biznesu – poczynając od instytucji finansowych (banków, funduszy inwestycyjnych i firm leasingowych) poprzez firmy doradcze i audytorskie po przedsiębiorstwa z branży energetycznej, chemicznej i paliwowej.
Tworzył i administrował złożonymi programami ubezpieczeniowymi dla przemysłu. Był wielokrotnie ekspertem komisji przetargowych w postępowaniach zakupowych w zakresie ubezpieczeń. Uczestniczył w projektach doradczych w obszarze zarządzania ryzykiem, szacowania wskaźników ryzyka czy wyceny majątku. Doradzał w procesach likwidacji szkód majątkowych o dużej wartości.
Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Szybkie menu