Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Zaczyński

Associate Partner, Audyt, Grant Thornton

Paweł Zaczyński

Associate Partner, Audyt, Grant Thornton

Paweł Zaczyński, Associate Partner, Audyt, Grant Thornton

Paweł posiada wieloletnie doświadczenie w audycie na stanowiskach menedżerskich zdobyte w PwC i Deloitte. Od 2013 roku pracuje w Zespole Audytu Grant Thornton.

Paweł nadzoruje prace zespołów realizujących usługi w zakresie badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla grup kapitałowych w tym spółek giełdowych i Banków.

Tytuł magistra Finansów i Bankowości oraz Zarządzania i marketingu zdobył w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest biegłym rewidentem. Posiada również dyplom ACCA - The ACCA Diploma in International Financial Reporting. Reprezentował KIBR w Komitecie ds. Sektora Publicznego przy Europejskim Stowarzyszeniu Księgowych. Jest autorem publikacji i komentarzy prasowych dotyczących m.in. badania sprawozdań finansowych, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, Międzynarodowych Standardów Rachunkowości Sektora Publicznego, ESG. W latach 2016-2021 był Członkiem Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Od 2022 roku jest Członkiem Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych PZPN.


Szybkie menu