Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast

16. edycja Konkursu "Raporty Zrównoważonego Rozwoju"

Data publikacji: 2022-08-19


Ruszyła kolejna edycja konkursu na najlepsze raporty CSR i zrównoważonego rozwoju. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych objęło konkurs swoim patronatem.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte od ponad 15 lat. Jest to inicjatywa mająca na celu podnoszenie jakości raportowania ESG w Polsce oraz upowszechnianie koncepcji odpowiedzialnego biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju, skierowana do firm i organizacji publikujących raporty ze swojej aktywności w tych obszarach. Konkurs przyczynia się do zwiększenia transparentności działań organizacji i podejmowania dialogu z interesariuszami.

Udział w konkursie „Raporty Zrównoważonego Rozwoju” mogą wziąć firmy, organizacje i instytucje, które wydały opublikowane w języku polskim raporty ESG, CSR, wpływu lub raporty zintegrowane za rok 2021. Publikacje można zgłaszać do 6 września 2022 r. poprzez formularz na stronie raportyzr.pl.


Udział w konkursie jest bezpłatny. Więcej informacji i link do regulaminu tutaj: www.raportyzr.pl/jak-wziac-udzial-w-konkursie


Kontakt z koordynatorem konkursu „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”:

Leszek Stefaniak, + 48 451 061 612, leszek.stefaniak@fob.org.pl   

Kontakt dla mediów:

Marta Tittenbrun, + 48 669 510 483, marta.tittenbrun@fob.org.pl


Aktualizacja: Termin naboru raportów został przedłużony do 12 września 2022 r. do końca dnia.

Data aktualizacji: 2022-09-07

Szybkie menu