Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Wykorzystanie XBRL na rynku kapitałowym - szansa dla rynku, finansistów i księgowych
Termin:

04.12.2008

Miejsce:

Warszawa

Program:

Program dostępny wkrótce

Udział:

Fizycznie

W dniu 4 grudnia 2008 roku odbyła się konferencja "Wykorzystanie XBRL na rynku kapitałowym - szansa dla rynku, finansistów i księgowych"

Konferencja zorganizowana została przez Giełdę Papierów Wartościowych i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Stowarzyszenie XBRL Polska są partnerami konferencji.

Tematyka konferencji: Najnowsze doświadczenia światowych rynków kapitałowych z zakresu elektronicznego gromadzenia i przetwarzania danych finansowych - omówienie szans, kierunków rozwoju oraz możliwości wykorzystania standardu XBRL w Polsce z perspektywy międzynarodowej.

Na konferencji swoimi spostrzeżeniami podzielili się przedstawiciele Komisji Papierów Wartościowych z USA, Japonii i Hiszpanii, co stanowiło punkt wyjścia do otwarcia dyskusji na ten temat na polskim rynku kapitałowym. Natomiast przedstawiciele Ministerstwa Finansów oraz Stowarzyszenia Księgowych omówili najnowsze zmiany w polskich przepisach prawnych z zakresu rachunkowości oraz zagadnienia związane z etyką zawodową oraz certyfikacją profesji księgowego.

Data aktualizacji: 2021-06-24

Zobacz również:

Szybkie menu