Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Zarządzanie ryzykiem w spółkach giełdowych - RELACJA Z SEMINARIUM
Termin:

01.12.2010

Miejsce:

SalaNotowań, GPW, ul. Książęca 4 w Warszawie

Program:

Program dostępny wkrótce

Udział:

Fizycznie

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Deloitte oraz Stowarzyszenie Zarządzania Ryzykiem Polrisk miały przyjemność zaprosić na seminarium "Zarządzanie ryzykiem w spółkach giełdowych", które odbyło się w dniu 1 grudnia 2010 roku na Sali Notowań, GPW, ul. Książęca 4 w Warszawie.

Spółki giełdowe są szczególnie narażone na występowanie różnego rodzaju ryzyk, a ponadto - z uwagi na konieczność wypełniania surowych obowiązków informacyjnych - wszelkie niekorzystne zdarzenia mają dla nich większe konsekwencje niż w przypadku spółek nienotowanych. Dlatego dla spółek giełdowych problematyka skutecznej identyfikacji, mierzenia i kontrolowania ryzyka jest szczególnie istotna. Seminarium miało na celu zapoznanie się z systemami zarządzania ryzykiem, mechanizmami identyfikacji ryzyka oraz specyfiką ryzyka w odniesieniu do spółek giełdowych. Przedstawione zostały również najlepsze praktyki zarządzania ryzykiem w różnych kontekstach.

Udział w seminarium był bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decydowała kolejność zgłoszeń.

Dodatkowa informacja

Konferencja przeznaczona była dla osób zarządzających ryzykiem w spółkach giełdowych. W wydarzeniu mogli brać udział członkowie SEG oraz klienci Deloitte.
Organizatorzy
Patron Medialny

Agata Bednarczyk
Kontakt ws. Wydarzenia

Agata Bednarczyk

Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

tel.: 501 188 438

e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

Data aktualizacji: 2021-07-29

Zobacz również:

Szybkie menu